Yabancılar İçin Türkçe Eğitimi

Yabancılar için Türkçe eğitimi, iş, eğitim veya evlilik sebebiyle ülkemize yerleşen yabancı uyruklu kişilere özel hazırlanan dil eğitimi programıdır.

Yabancılar için Türkçe eğitimlerimizde öğrencilerimizin Türkçe öğrenme sürecini keyifli hale getirerek verimli ve etkin dil eğitimi veriyoruz. İletişimsel metotlara dayalı Türkçe eğitimlerimizde uzman eğitim kadromuzla hizmet veriyoruz.

Yabancılar için Türkçe eğitim programında dilin tüm kazanım alanlarında yeterlilik kazandırmayı hedefliyoruz.

Kişiye Özel Eğitim

Her öğrencinin hedefi ve seviyesi farklıdır. Türkçe eğitimi almak isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim programı hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin program için ayırmış olduğu süre, öğrencimizin dil altyapısı gibi konuları göz önünde bulundurarak nokta atışı bir eğitim programı hazırlıyoruz. Tamamen öğrencilerimizin dil hedeflerine uygun olarak hazırlanan eğitim programı ile Türkçeyi rahat ve etkin öğrenmelerini sağlıyoruz.

Esnek Saat Olanakları

Özel derslerimizi tamamen öğrencilerimize uygun saatlerde isterlerse yüz yüze isterlerse uzaktan eğitim şeklinde gerçekleştiriyoruz. Esnek ders saati imkânı ile öğrencilerimizin uygun olduğu saatlerde eğitim almalarına olanak sağlıyoruz.

Hedefe Odaklı Eğitim Programı

Öğrencimiz Türkçe sınavına hazırlanıyorsa, sınava yönelik nokta atışı eğitim programı hazırlıyoruz. Öğrencimizin hedeflediği sınavda başarılı sonuç elde etmesini amaçlıyoruz.

Diller Arası Eğitim

Türkçe eğitimi alan öğrencilerimiz, İngilizce grup eğitimlerine de katılarak ve grup içinde Türkçe etkileşimlerini arttırarak dil kazanımlarında hızlı sonuçlar alabilirler.

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field