Sık Sorulan Sorular

İngilizce eğitim programımız tA1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere toplam 6 kurdan oluşur. İngilizce eğitim programımız, Avrupa Dil Portfolyosu kriterleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Kurumumuzda yüz yüze eğitimlerin yanı sıra uzaktan eğitim ve hibrit eğitim modeli uygulanır. Öğrencilerimiz yüz yüze veya uzaktan eğitim şeklinde derslerini tamamlayabilir.

Yüz yüze eğitimlerde sınıflarımız en fazla 12 kişi olacak şekilde oluşturulur.

Kurumumuzda 1 kur 80 saat olacak şekilde eğitim programlarımız oluşturulmaktadır.

Öğrencilerimizin eğitimlerinde başarılı olabilmesi için derslere devam etmesi son derece önemlidir. Derslere devam etmeyen bir öğrencinin kurda başarılı olabilmesi veya İngilizce öğrenmesi mümkün değildir. Öğrencimiz farklı nedenlerden dolayı derslere katılamayacaksa durumu öğrenci işleri veya eğitim danışmanı ile paylaşmalıdır. Böylece kendisine bir yol haritası çizilerek eğitim sürecinin tamamlanması amaçlanır.

Eğitim almak için bize başvuran öğrencilerimize yazılı ve sözlü olarak iki aşamalı seviye tespit sınavı uygulanır. Böylelikle eğitiminizin hangi kurdan başlayacağı eğitim koordinatörümüz tarafından belirlenir.

English Pro olarak farklı zaman dilimlerinde eğitim programı sunuyoruz. Grup eğitimlerine hafta içi ve hafta sonu sabah, öğlen ve akşam saatlerinden sizlere uygun olan programa katılabilirsiniz. Özel derslerde ise zamanlama tamamen öğrenciye uygun şekilde ayarlanır.

English Pro olarak Avrupa Dil Portfolyosu akredite eğitim programını uyguluyoruz. Avrupa Dil Portfolyosu kriterleri doğrultusunda öğrencilerimizin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinin gelişmesini amaçlıyoruz.

Ulusal bir yayınevine ait kitap, yardımcı kaynak, okuma kitapları, materyaller kullanmaktayız. Son teknoloji ile entegre kaynaklarımız her kur için öğrencilerimize hediyemizdir.

Eğitimlerimizde video görselleri, oyunlar, film izleme ve çeşitli etkinliklerle öğrenmeyi destekliyoruz. Öğrencilerimizin online ortamda çalışma yapabilecekleri yüzlerce video, aktivite, konu anlatımı gibi sınırsız eğitim materyalimiz mevcuttur. Tüm öğrencilerimize kurumdaki derslerin haricinde uzaktan çalışabilecekleri online eğitim programı sağlıyoruz.

Kurumumuz Avrupa Dil Porfolyosu eğitim programına göre hareket eder. Avrupa Dil Portfolyosu kriterleri doğrultusunda eğitim süreci değerlendirilir. Kur bitirme sınavı, kullanılan kitapların orijinal sınavlarından oluşur. Değerlendirmeye ders performansı, ödevler ve eğitmenin görüşü de dahil edilir.

Eğitimimizin bitiminde başarılı olduğunuz takdirde MEB onaylı sertifika verilir.

Öğrencilerimizin eğitim programını eksiksiz şekilde takip etmeleri oldukça önemlidir. Aksi durumlar için eğitim koordinatörümüz, genel tekrar eğitim programları ya da gerekli görüldüğünde birebir telafi programları planlar.

Her öğrencinin İngilizce dil seviyesi ve hedefleri farklıdır. Eğitim modelimiz eğitmenimiz, öğrencimiz ve eğitim koordinatörümüz gözetiminde, öğrencimizin hedef programı için zamanı, iş veya okul yoğunluğu, ayırabileceği vakit gibi kriterler göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Sizinle İletişime Geçelim