Genel İngilizce

İngilizce öğrenmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. ENGLISH PRO ile sınırsız bir dünyanın kapılarını aralayın. Alanında uzman eğitmenler ve iletişimsel metodumuzla İngilizceyi etkin ve akıcı bir şekilde öğrenin.

Genel İngilizce eğitimi, kişilerin temel dil becerilerini geliştirmeyi amaçlayan dil programımızdır. Bu program; A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kurdan oluşur. Genel İngilizce eğitimi, Avrupa Dil Portfolyosu kriterleri doğrultusunda öğrencilerimizin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeyi amaçlar. Eğitim programımızda kendi gelişiminizi bu portfolyoya göre rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Hedefimiz

Genel İngilizce eğitimimizin sağlam bir iletişimsel metodu bulunur. Bu program konuşma odaklıdır. Dilin tüm beceri alanlarını hedef alan programda dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerileri geliştirilir.

Hedefimiz; yaşamınızın her alanında İngilizce konuşma sorununuzu çözüme kavuşturmak ve sınırsız bir dünyanın kapılarını aralamanızı sağlamaktır.

ENGLISH PRO olarak dil becerilerinizin gelişimini destekliyor, konuşma pratiği yapmanıza olanak sağlayacak bir program sunuyoruz. Daha akıcı, daha doğal İngilizce konuşmanıza yardımcı oluyor, özgüvenli bir şekilde “İngilizce konuşabiliyorum” demenizi sağlıyoruz.

Uluslararası Standartlarda Kaliteli Eğitim

ENGLISH PRO olarak uluslararası standartlarda eğitim almalarını sağlıyoruz. Avrupa Dil Portfolyosu akredite programını uyguluyoruz. Eğitimleri başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB Onaylı Sertifika veriyoruz.

Genel İngilizce programımız iletişimsel ve dil kazanımı üzerine kurulmuş, konuşma ve dinlemeye odaklanan, uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış bir programdır. Uluslararası standartlarda eğitim materyallerinin kullanıldığı, klasik yöntemlerden farklı eğitimlerimizle İngilizce pratiğinizi geliştiriyoruz. Öğrencilerimizin seviyesini net bir şekilde belirleyerek seviyeye uygun sınıflarda eğitim almasını sağlıyoruz. Eğlenerek ve sosyalleşerek İngilizce öğrenmek ENGLISH PRO ile artık mümkün.

Eğitim Programımız

Eğitimlerimiz, interaktif ve iletişimsel odaklıdır. Eğitmenlerimizin rehber, öğrencilerimizin aktif olduğu bir eğitim modelidir. Eğitim programımızda her öğrencinin öğrenme hızını göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. 1 kur 80 saat olacak şekilde 12 kişilik sınıflarda eğitim veriyoruz. Sınıf içerisinde tüm öğrencileri konuşmaya cesaretlendirerek teşvik ediyor, derste tüm öğrencilerimizin aktif olmasını sağlıyoruz.

Konuşma odaklı eğitim modelimizde dinleme, okuma, yazma ve kelime çalışmaları hedeflerinin üzerinde titizlikle duruyoruz. Konuşma kulübü etkinliği ile her seviye için programa 8 saat ekliyoruz. Konuşma aktivitesini ders saatlerine ekleyerek öğrencilerimizin aktif olarak pratik yapmasını sağlıyoruz. Konuşma kulübünün yanı sıra writing club, reading club, listening club ve movie club gibi ders dışı etkinlikler ile tüm becerilerin birlikte gelişmesini sağlıyoruz.

Sanal Sınıflar ve Teknolojik Altyapımız

Sanal sınıflarımız öğrencilerimizin ders programı, ders başlangıç ve bitiş saatleri gibi detayları kolaylıkla takip edebildikleri bir platformdur. Sanal sınıflarımızda öğrencilerimiz ödev takibi yapabilir, online kitaplarımıza erişebilirler. Öğrencilerimiz ayrıca sanal sınıflarımızdan duyuruları ve etkinlikleri takip edebilir ve online öğrenme platformu ile yüzlerce video, aktivite, konu anlatımı gibi dil pratiği yapabileceği sınırsız eğitim materyaline ulaşabilirler.

Sanal sınıflarımızda öğrenci girişinin yanı sıra veli iletişim platformu da bulunur. Veliler, sanal sınıflarımızda öğrencilerimizin durumunu, bültenleri ve etkinlikleri takip edebilir. Ayrıca, platformda bulunan online ödeme seçeneklerinden ödeme işlemlerini rahatlıkla yapabilirler.

ENGLISH PRO olarak teknolojik altyapısı gelişmiş sınıflarda eğitim veriyoruz. Akıllı tahtalar ve teknolojik materyallerin yer aldığı sınıflarda yüz yüze eğitimlerde teknolojik imkanlardan faydalanıyoruz.

Başarı Garantili Eğitim

Yayınevimizin kitapları dünyada birçok üniversite ve özel okullarda kullanılır. Tüm öğrencilerimize hediye ettiğimiz yardımcı kitapların arka barkodundaki tüm ses dosyalarını rahatlıkla indirebilir ve istediğiniz anda pratik yapma şansı elde edebilirsiniz.

ENGLISH PRO olarak öğrencilerimizin dil gelişimi için etkin ve verimli dil eğitimi veriyoruz. Genel İngilizce programının her bir kur geçişinde %100 başarı hedefi ile hareket ediyoruz. Başarı garantili eğitim veriyoruz.

Eğitim Koçluğu

Eğitim koçumuz öğrencilerimizin eğitim süresi boyunca motivasyonunun sağlanmasına yardımcı olur, öğrenme yolculuğunda yanındadır. Ayrıca öğrencilerimizin hedeflerine ulaşması için izlenecek yolda rehberlik eder. Tüm öğrenme süreci boyunca öğrencilerimize rehberlik eder ve her koşulda yanında olur.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman eğitmenlerimiz ile her düzey için İngilizce eğitimi sunuyoruz. Starter kuruna ihtiyaç duyan öğrencilerimize eğitim koordinatörümüz tarafından kişiye özel eğitim planı uygulanarak bire bir özel ders imkânı da sunulur.

Eğitim programlarına kaydolmak için web sayfamızda bulunan Kayıt Formu’nu doldurabilirsiniz. Daha sonra ekibimizden arkadaşlarımız tarafınıza ulaşım sağlayarak eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgilendirme yapacaktır. Karar verdiğiniz takdirde English PRO şubemize gelerek veya online olarak %10 indirim fırsatı ile dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

1+1, 3+1 ve 5+1 olmak üzere farklı eğitim programlarımız bulunuyor. Eğitim programlarımıza bağlı olarak ders saati farklılık gösterebilir. Aynı zamanda bu eğitim programlarımız ile ekstra İngilizce özel ders alabileceğiniz gibi konuşma kulüplerine de katılım sağlayabilirsiniz.

English Pro olarak Genel İngilizce Eğitimi sınıflarımız maksimum 12 kişiden oluşur. Bu sayede eğitmenlerimiz, her bir öğrenci ile özel olarak ilgilenebilir. İş İngilizcesi kursları, özel nitelikli sınıflardan oluşur. Özel kurs seçeneği ise eğitmenlerin bire bir ilgilendiği eğitim programımızdır. İngilizceyi etkin bir şekilde öğrenmeniz sağlanır.

English Pro Genel İngilizce Eğitimi; A1, A2, B1, B2, C1, C2 olmak üzere 6 kurluk programdan oluşur. Her kurda, ELP (Avrupa Dil Portfolyosu) kriterleri doğrultusunda öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi iletişim becerileri geliştirilir.

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field

Sizinle İletişime Geçelim