Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar için İngilizce eğitiminde öncelikli hedefimiz çocuklarımız ile İngilizce arasındaki bağı güçlendirmek ve dil iletişimini sağlamaktır. Dili öğrenmenin en etkili yolu bağ kurmaktır. Çocuklarımız ile İngilizce arasında bağ kurarak öğrenim sürecini pekiştiriyor ve İngilizceyi daha etkin ve verimli öğrenmelerini sağlıyoruz. Çocuklar için İngilizce öğrenimini pratik, eğlenceli ve cazip hale getiriyoruz.

Çocuklar İçin İngilizce eğitimlerimiz 7-14 yaş arası öğrencilerden oluşan 10-12 kişilik gruplar şeklinde yapılıyor. Sınıflarımızı öğrencilerimizin seviyeleri ve yaş gruplarına göre ayırıyor ve uygun sınıflar oluşturuyoruz. Öğrencilerimizin yaş gruplarına uygun eğitim materyali kullanıyoruz. Renkli, eğlenceli ve interaktif kitaplarla öğrencilerimizin eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlıyoruz.

İnteraktif ve Eğlenceli Eğitim

Öğretmenlerimizin rehber, öğrencilerimizin aktif olarak katılım sağladığı bir program hazırlıyoruz.

Video görselleri, şarkılar, oyunlar ve çeşitli etkinliklerle öğrenmeyi akılda kalıcı ve eğlenceli hale getiriyoruz. Öğrencilerimizin sosyalleşebildikleri, öğrenmenin tadını çıkarabildikleri yeni bir dil konuşmanın, yeni bir kültürle tanışmanın farkındalığını yaşayabileceği bir eğitim modeli hedefliyoruz.

Çocuklarınızın kurumumuzdaki güvenliği ve konforunu oldukça önemsiyoruz. Öğrencilerimizi sizlerden teslim alıyoruz. Dersin ilk 10 dakikası içerisinde yoklama yapıyor, öğrencimiz gelmemişse veliyi bilgilendiriyoruz. Öğrencilerimizi ebeveynleri dışında bir kişi teslim alacaksa velisinden telefonla teyit alıyoruz.

Büyük ve ferah sınıflarda U şeklindeki oturma düzeninde ders yapıyoruz. Ders aralarında öğrencilerimiz için hazırlanmış aktiviteleri nöbetçi öğretmenler eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

Eğlenceli ve Öğretici Eğitim

Çocuklarımız için programımız bir eğitim ve öğretim yılı sürer. Eğitimlerimiz, 2 dönem şeklindedir ve hafta içi ve hafta sonu seçenekleri sunar.
Hafta içi 2 gün,
Hafta sonu 2 gün olmak üzere günde 4 haftada 8 saat eğitim veriyoruz.
Eğitimlerimiz haftada 8 saat yapılır. Eğitim içeriğimizde 1 saat native öğretmenle speaking club, bir saat de İngilizce drama dersi bulunur.
Eğitim-öğretim dönemi içerisinde 1 ara sınav, 1 yıl sonu sınav gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, okul başarısını önemsiyor, öğrencilerimizle Milli Eğitim müfredatı konuları ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. Okul sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz.

Etkin ve Verimli Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimizin gelişimini her ay düzenli olarak takip ediyoruz ve quiz yapıyoruz. Böylelikle varsa öğrencilerimizin eksiklerini belirliyor, eğitim koordinatörümüzün planlamasıyla genel telafi programlarının yanı sıra öğrencilerimiz özelinde de telafi programı planlıyoruz.
Velilerimizle yaptığımız veli toplantıları, eğitim birimince yapılan geri bildirimler ve birebir görüşmelerle iletişim halinde oluyoruz. Online platformlardan duyuru, bülten, etkinlik ve ödevlerden haberdar olma imkânı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman eğitmenlerimiz ile her düzey için İngilizce eğitimi sunuyoruz. Starter kuruna ihtiyaç duyan öğrencilerimize eğitim koordinatörümüz tarafından kişiye özel eğitim planı uygulanarak bire bir özel ders imkânı da sunulur.

Eğitim programlarına kaydolmak için web sayfamızda bulunan Kayıt Formu’nu doldurabilirsiniz. Daha sonra ekibimizden arkadaşlarımız tarafınıza ulaşım sağlayarak eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgilendirme yapacaktır. Karar verdiğiniz takdirde English PRO şubemize gelerek veya online olarak %10 indirim fırsatı ile dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

1+1, 3+1 ve 5+1 olmak üzere farklı eğitim programlarımız bulunuyor. Eğitim programlarımıza bağlı olarak ders saati farklılık gösterebilir. Aynı zamanda bu eğitim programlarımız ile ekstra İngilizce özel ders alabileceğiniz gibi konuşma kulüplerine de katılım sağlayabilirsiniz.

English Pro olarak Genel İngilizce Eğitimi sınıflarımız maksimum 12 kişiden oluşur. Bu sayede eğitmenlerimiz, her bir öğrenci ile özel olarak ilgilenebilir. İş İngilizcesi kursları, özel nitelikli sınıflardan oluşur. Özel kurs seçeneği ise eğitmenlerin bire bir ilgilendiği eğitim programımızdır. İngilizceyi etkin bir şekilde öğrenmeniz sağlanır.

English Pro Genel İngilizce Eğitimi; A1, A2, B1, B2, C1, C2 olmak üzere 6 kurluk programdan oluşur. Her kurda, ELP (Avrupa Dil Portfolyosu) kriterleri doğrultusunda öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi iletişim becerileri geliştirilir.

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field

Sizinle İletişime Geçelim