Franchise

English Pro çocuk, genç ve yetişkin gruplarına öncelikle İngilizce olmak üzere yabancı dil eğitimi veren bir kurumdur. Sektöre yön veren dinamik kurumumuz elde ettiği bilgi birikimini sürekli güncelleyerek kaliteli ve etkin dil eğitimi vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren kurumumuz eğitim sektöründe lider ve saygın bir kurum olmayı hedefleyen yapısıyla yatırımcılar için en doğru seçimdir. Eğitim metodu ve iş modeli ile Türkiye’de her geçen gün değer kazanan yabancı dil eğitiminde girişimcilere karlı bir fırsat sunar.

English Pro, franchise modelinde sahip olduğumuz bilgi birikimi ve kurum kültürü ve iş modeliyle kârlı bir işletme sahibi olmak mümkündür. Güvenilir bir ekiple sistematik bir çalışma biçimi vardır. Tüm şubeleri bu prensiple çalışır. Bu prensip, ortak bir kültürün yansımasıdır. Eğitim, ciddi bir iştir. English Pro ailesinin bir parçası olmak, ciddi bakış açısına sahip olmaktır. Sektörün dinamiklerine hâkim olan English Pro, yeni bir işletmenin karşılaşacağı potansiyel problemlere karşı önlem alır. Öğrencilere ve eğitim sistemine gösterilen ciddiyet ve özen, şubelere de gösterilerek iki tarafın da kazanacağı şekilde çalışmalarını sürdürür.

Neden English Pro?
English Pro, yatırımcılarına her anlamda sistemli ve güvenli bir iş olanağı sağlar. Geleceğe emin adımlarla bakan English Pro, büyüme odaklı yapısıyla dinamik bir markanın yanı sıra prestij ve sürdürülebilirlik sunar. Operasyonel süreçte kurulacak işin her aşamasında sağlam ilerlemeyi destekler.

Özenle tespit edilmiş operasyonel süreçler, güçlü bir destek ekibi ile yatırım dünyasına hızlı ve sağlam bir giriş yapabilirsiniz. Yerleşik ve sağlam bir yapının bir parçası olacağınız bu süreçte her anlamda karlı bir iş alanı elde edeceksiniz.

Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurabilirsiniz
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field

ENGLISH PRO

Her yaşa ve her seviyeye uygun İngilizce eğitim programları
Eğitim programlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi hemen arayalım.

Sizinle İletişime Geçelim