Kurumsal Eğitimler

İngilizce eğitimi günümüz şartlarında bir ihtiyaç haline gelmiştir. Çünkü, gelişen ve büyüyen dünyada pek çok ülkeden farklı markaların birbirleriyle iletişime geçebilmeleri için İngilizce bilgisi gereklidir. Bu nedenle de uluslararası arenada hizmet vermek isteyen markaların kurumsal İngilizce eğitimlerine katılmaları gerekir.

English Pro olarak firmalara ve işletmelere kurumsal İngilizce eğitim veriyoruz. Kurumların İngilizce eğitim ihtiyaçlarını doğru analiz ediyor, eğitim koordinatörlerimiz ile çalışarak işletmelere kaliteli ve verimli eğitim sunuyoruz. Eğitmenlerimiz eşliğinde çalışanların İngilizceyi etkin öğrenmesi için pratik yapmasını sağlıyoruz.

Kurum çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik hedef dilde eğitim veriyoruz. Kurumların ihtiyacı doğrultusunda bol pratik veya yazışma ağırlıklı eğitimler vererek İngilizceyi hızlı ve modern yöntemlerle öğrenmelerini sağlıyoruz. Kurumsal eğitim programımızda kurumunuzun gereksinimlerine yönelik hazırlanmış eğitim materyallerinden faydalanıyoruz.

Çalışanlarınıza Özel Gruplar

Kurumsal İngilizce eğitimlerimizde şirketinize özel gruplar oluşturuyoruz. Gruplardaki öğrenci sayısını sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak belirliyoruz. Hızlı bir şekilde İngilizcesini geliştirmek isteyen çalışanlarınıza birebir özel eğitim veriyoruz. Grup eğitimi ve birebir özel dersler ile çalışanlarınızın hedef odaklı İngilizce bilgisini geliştirmesini amaçlıyoruz.

Esnek Ders Saatleri

English Pro olarak alanında uzman eğitmenlerimiz ile kalıcı öğrenme odaklı eğitimler veriyoruz. Eğitimleri ister kendi kurumunuzda isterseniz English Pro dersliklerinde yapabilme şansı sunuyoruz. Yüz yüze veya uzaktan eğitim şansı sunduğumuz eğitimlerimizde çalışanlarınızın rahat edebileceği en uygun ortamı sağlıyoruz.

Kısıtlı zamanı olan çalışanların durumu göz önünde bulundurularak esnek gün ve ders saati seçeneklerini sunuyoruz.

Nokta Atışı Eğitim

Sektöre veya meslek gruplarına göre hazırlanan eğitim programı ile doğru ve nokta atışı eğitim veriyoruz. Kurum çalışanlarınızın İngilizce anlama ve konuşma becerilerinde kısa zamanda kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz. Ay sonu raporlamaları ile eğitim sürecini takip etmenize yardımcı oluyoruz. Kurumsal İngilizce eğitim materyalleri ile okuma, yazma ve gramer gelişiminizi destekliyor ve eğitimlerden en iyi sonuç almanızı sağlıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field