Özel Ders

Grup dersleri için zaman ayıramıyor veya tek bir hedef doğrultusunda hızlı sonuç almak istiyorsanız, seviye belirleme sınavımıza katılarak birebir özel ders alabilirsiniz. Özel ders programımızda ihtiyaç analizi yapılarak size özel program oluşturuyoruz. Öğrencilerimiz için nokta atışı program planlıyor ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

İngilizce özel ders programı ile yüz yüze ve online birebir eğitimlerimize katılabilirsiniz. Her seviye için uygun konuşma ve öğrenme odaklı özel ders programımızla hedeflerinize hızlı ve pratik bir şekilde ulaşırsınız. İngilizce sınavlarına hazırlanıyor veya öğrenme ve konuşma odaklı ders almak istiyorsanız birebir özel ders programımız ile istediğiniz sonucu kısa sürede elde edersiniz.

Birebir İngilizce Özel Derslerimizde Öğrencilerimize Neler Sunuyoruz?
  • %100 kişiye özel eğitim
  • Yüz yüze, online veya hibrit İngilizce ders seçeneği
  • Öğrencimizin ihtiyaçlarına göre ders programı
  • Esnek ders saatleri ile istediğiniz gün ve saatte eğitim
  • İhtiyaca özel analizin yanı sıra istek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilebilen program
  • Konuşma odaklı özel ders ile İngilizce pratiği
  • Birebir öğrenci takibi
  • Eğitim koçluğu
Kişiye Özel Program

Her öğrencinin seviyesi ve hedefleri farklıdır. Sınavlara hazırlanan öğrencilerimizin ihtiyaç analizi özenle yapılır ve titizlikle program hazırlanır. Öğretmenlerimiz, öğrencimiz ve eğitim koordinatörümüz eşliğinde öğrencimizin ihtiyacına yönelik ders programı hazırlanır. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarının yanı sıra istek ve ilgi alanlarına veya kariyer hedeflerine göre programı titizlikle oluşturuyoruz.

Öğrencilerimiz İngilizce sınavına hazırlanıyor ve özel ders almak istiyorlarsa sınav odaklı program hazırlayarak hedeflerine kısa sürede ulaşmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin program için belirlediği süre, hedeflenen sınavın tarihi, öğrencilerimizin dil altyapısı gibi konuları dikkate alarak nokta atışı bir eğitim program hazırlıyoruz.

Tamamen sizin dil hedeflerinize göre hazırlanan eğitim programı ile İngilizceyi rahat ve hızlı öğrenmenizi sağlıyoruz.

Birebir Öğrenci Takibi

Sınava girmeyi hedefliyorsanız ancak zamanınız kısıtlıysa daha hızlı yol almak için özel ders seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Eğitim koordinatörümüz ve eğitmenlerimiz ile eğitim danışmanlığı ve rehberlik hizmeti veriyoruz. Öğrencilerimizin özel derslerde hızlı ve etkin sonuç almasını sağlıyoruz.

Esnek Saat İmkânı

Birebir eğitimlerimizi adeta üzerinize dikilmiş bir elbise gibi sizinle uyumlu olacak şekilde oluşturuyoruz. Özel derslerimizde öğrencilerimize uygun olacak şekilde esnek ders imkânı sunuyoruz. Esnek ders saatleri ile istediğiniz gün ve saatte eğitim almanızı sağlıyoruz.

Skor Odaklı Program

Özel ders eğitimlerimiz skor odaklıdır. Hedefe kilitlenerek öğrencilerimizin başarılı olması için çaba gösteriyoruz. Bu doğrultuda öğrencilerimiz için yol haritası çıkararak hedefe ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Nokta Atışı Çalışma

Sınav hazırlığında en önemli konulardan biri öğrencilerimizin eksikliklerini belirlenmesidir. ENGLISH PRO olarak öğrencilerimizin eksik olduğu noktaları belirliyoruz. Öğrencilerimizin eksikleri üzerine yoğunlaşarak becerilerinin gelişmesini sağlıyoruz. Nokta atışı çalışma ile öğrencilerimizin hedefledikleri başarıyı elde etmesini amaçlıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field