Hakkımızda

İngilizce ile sınırsız bir dünyanın kapılarını aralayın. ENGLISH PRO olarak yenilikçi ve öncü anlayışı ile İngilizce öğrenimini keyifli ve kalıcı hale getiriyoruz. Yılların deneyimi ile uluslararası eğitim modellerini harmanlayarak öğrencilerimize verimli bir İngilizce eğitimi sunuyoruz. Tamamı alanındaki uzman eğitmenlerden oluşan ekibimiz sayesinde öğrencilerimize verimli ve etkin İngilizce eğitimi veriyoruz.

İngilizce Eğitimlerimizde Neler Sunuyoruz?

ENGLISH PRO olarak uluslararası standartlarda eğitim veriyoruz. Avrupa Dil Portfolyosu kriterleri doğrultusunda öğrencilerimizin İngilizce dil becerilerinin gelişmesini sağlıyoruz. Öğrencilerimizin hedef ve ihtiyaçlarını belirleyerek kişiye özel program hazırlıyoruz. Fark yaratan ve kaliteli eğitimle öğrencilerimizi hazırlıyor, hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Sosyalleşerek ve Eğlenerek Öğrenme

İngilizce programlarımızı iletişimsel ve dil kazanımı üzerine kuruyor, uzman eğitmenlerimiz ile hazırlıyoruz. Uluslararası standartlarda eğitim materyallerini kullanıyor, klasik yöntemlerden farklı eğitimlerle kalıcı ve verimli İngilizce eğitimi veriyoruz.

Öğrencilerimizin seviyesini belirleyerek seviyesine uygun sınıflarda eğitim almasını sağlıyoruz. Sosyalleşerek ve eğlenerek İngilizce öğrenmesini hedefliyoruz.

Uzman Eğitmenler ile Kaliteli Eğitim

ENGLISH PRO olarak alanında uzman ve deneyimli eğitmenler tarafından eğitim veriyoruz.

%100 Başarı Garantisi

Öğrencilerimizin dil gelişimi için verimli eğitim sunuyoruz. İngilizce programlarımızın her kur geçişinde %100 başarı hedefi ile hareket ediyoruz. Başarı garantili İngilizce eğitimi veriyoruz.

İnteraktif Öğrenme

Eğitimlerimizde öğrencilerimiz aktif olarak katılım sağlar. Öğrencilerimizin interaktif öğrenme metodu ile hızlı ve etkin bir şekilde öğrenmesini sağlıyoruz.

Sayısız Materyal ile Her Yerde Pratik Yapma İmkanı

Yüksek kalite eğitim materyalleri ve dokümanları öğrencilerimize sunuyoruz. Eğitimlerimizde video görselleri, oyunlar, film izleme ve çeşitli etkinliklerle öğrenmeyi kalıcı ve eğlenceli hale getiriyoruz. Öğrencilerimizin online ortamda kelime çalışması yapabilecekleri yüzlerce video, aktivite konu anlatımı gibi sınırsız eğitim materyaline rahatlıkla ulaşmalarını sağlıyoruz. Tüm öğrencilerimize kurum dersleri dışında uzaktan çalışabilecekleri online eğitim programı sağlıyoruz.

Sizinle İletişime Geçelim