İnteraktif Kulüpler

Yetişkin ve çocuklar için dilin tüm hedef alanlarında pratik yapma imkanı sunan, her seviye için özel olarak planlanmış zengin içerikli kulüp programlarıdır.

Speaking Club

Konuşma kulübü ile istediğiniz zaman İngilizce konuşma pratiği yapın. English Pro ile eğlenerek ve sosyalleşerek İngilizce konuşun. Tüm öğrencilerimizin aktif olduğu, konuşma becerilerini geliştirdiği konuşma ve dinleme odaklı dil eğitimi ile keyifle İngilizce öğrenin.

Writing Club

Yazma becerilerinizi geliştirmek için harika bir fırsat. Metin oluşturma, paragraf ve cümle yapılarının derinlemesine incelendiği, hikaye yazma çalışmalarının yapıldığı ve dilde yazılı ifade becerilerini geliştirmeye odaklanan çalışma kulübüdür.

Reading Club

Kelimeleri doğru telaffuz etmek, sesleri daha yakından incelemek, paragraf çözümlemek, okuma çalışmaları yaparak dilde akıcılık kazanmak için olanaklar sunan çalışma kulübüdür.

Listening Club

Duymayan insan konuşamaz. Bu kulüpte amacımız, dinleme becerilerini geliştirmek için pratik yapma imkânı sunmaktır. Sözlü anlamada ilerleyebilme, kelimelerin doğru telaffuzlarını fark etme üzerine yapılan çalışmalardır.

Movie Club

Öğrencilerimizin yaş ve gelişim düzeyine uygun olarak düzenlenmiş planlı etkinliklerdir. Doğal dili keşfetmek ve adaptasyon çalışmaları yapmak için harika fırsatlar sunar.

Sizinle İletişime Geçelim