Fransızca Kursu

Fransızca öğrenmek artık imkânsız değil

Fransızca dünyada en yaygın kullanılan dillerden biri peki öğrenmeye nereden başlarım siz Fransızcayı neden öğrenmek istiyorsunuz? Seyahat etmek? Fransızca konuşan bir ülkede yaşamak? Ve ya Fransızca iş hayatınızda gerekli. Belki de bu dili seviyor Fransızca öğrenmek istiyorsunuz. Fransız dilin ne kadar sürede öğrenebileceğiniz çeşitli faktörlere göre değişir bu faktörleri etkileyen yaşayacağınız öğrenme deneyiminizdir dil öğrenmeye hedefiniz nedir? Motivasyonunuz nedir ve nerede nasıl öğreneceksiniz? Fransız dili diğer dillerle karşılaştırdığımızda görece zor bir dildir fakat konuşma, yazma dinleme okuma dilin dört hedef alanını içeren bir kazanım programı ile deneyimli eğitmenlerle yapılan Fransızca kursunda öğrenmeniz zor olmayacaktır. Kurumumuzda Fransızca eğitimi birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır. Eğitim planı öğrencimizin hedefine, varmak istediği noktaya deneyimli öğretmenlerimizle planlanarak eğitim koordinatörümüzün eşliğinde planlanarak oluşturulur. Öğrencimizin hedefini göz önünde bulundurarak yüz yüze, online ve ya hibrit bir program oluşturmanız da mümkün. Fransızca ders kursumuzla Fransızcayı ana dil seviyesinde öğrenip Fransızca sınavlarına hazırlanmanıza olanak sağlıyoruz.

Programın avantajları

Uzman eğitmenlerle birebir çalışma imkanı sunar çalışmalarınız %100 hedefinizi yakalamanıza yönelik şekilde düzenlenir.

Stratejik öğrenme plan stratejik öğrenme planları hazırlanır

Soru ve sorunlarınızı anında yanıt alırsınız program sizin öğrenme hızınızda ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ilerler bolca pratik yapma şansı elde edersiniz

Fransızca tam 29 ülkede resmi dil olarak konuşulmaktadır dünyada 200 milyon insan Fransızca konuşmaktadır 54 farklı ülkede 72 milyon kişi tarafından Fransızca konuşulmaktadır Fransa Monako Belçika, İsviçre, Lüksemburg gibi Avrupa ülkelerinde Afrika ve Amerika’nın birçok bölgesinde Fransızca konuşulmaktadır kariyer fırsatları göç gibi sebeplerden bu ülkeye gitmenin dışında eğitim olanaklarının geniş olması sebebiyle Fransızca öğrenmek önemli hale gelmiştir

Fransızca öğrenmek için doğru dil kursunu bulmak karar verme aşamasından sonraki en önemli adımdır. Verdiğimiz eğitim koçluğu ve öğrencimizle yaptığımız birebir görüşmeler doğru eğitim planın belirlenmesi ve takibi uygun güncel kaynak ve materyallerin kullanılması bizi en iyi Fransızca kursu yapıyor ve Fransızcayı nasıl öğrenirim en iyi Fransızca kursu hangisi soruların cevabını veriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman eğitmenlerimiz ile her düzey için İngilizce eğitimi sunuyoruz. Starter kuruna ihtiyaç duyan öğrencilerimize eğitim koordinatörümüz tarafından kişiye özel eğitim planı uygulanarak bire bir özel ders imkânı da sunulur.

Eğitim programlarına kaydolmak için web sayfamızda bulunan Kayıt Formu’nu doldurabilirsiniz. Daha sonra ekibimizden arkadaşlarımız tarafınıza ulaşım sağlayarak eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgilendirme yapacaktır. Karar verdiğiniz takdirde English PRO şubemize gelerek veya online olarak %10 indirim fırsatı ile dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

1+1, 3+1 ve 5+1 olmak üzere farklı eğitim programlarımız bulunuyor. Eğitim programlarımıza bağlı olarak ders saati farklılık gösterebilir. Aynı zamanda bu eğitim programlarımız ile ekstra İngilizce özel ders alabileceğiniz gibi konuşma kulüplerine de katılım sağlayabilirsiniz.

English Pro olarak Genel İngilizce Eğitimi sınıflarımız maksimum 12 kişiden oluşur. Bu sayede eğitmenlerimiz, her bir öğrenci ile özel olarak ilgilenebilir. İş İngilizcesi kursları, özel nitelikli sınıflardan oluşur. Özel kurs seçeneği ise eğitmenlerin bire bir ilgilendiği eğitim programımızdır. İngilizceyi etkin bir şekilde öğrenmeniz sağlanır.

English Pro Genel İngilizce Eğitimi; A1, A2, B1, B2, C1, C2 olmak üzere 6 kurluk programdan oluşur. Her kurda, ELP (Avrupa Dil Portfolyosu) kriterleri doğrultusunda öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi iletişim becerileri geliştirilir.

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field

Sizinle İletişime Geçelim