İş İngilizcesi

‘İş İngilizcesi’ iş dünyasında gerekli olan dil becerileri kazanımını hedef alan bir yabancı dil programıdır. Program içeriği, sektörel bazda değişiklik gösterir. Varsa, genel İngilizce dil düzeyindeki eksikliklerin tamamlanması, akıcılık kazandırmanın yanı sıra her iş koluna özel terimler, sık kullanılan yapılar mesleki İngilizce programını oluşturur.

İş İngilizcesi, çok uluslu firmalarda çalışanlar, dış ticaret alanında görev alanlar, iş seyahatleri yapanlar, bankalarda veya bu tür kurum ve kuruluşlarda çalışma hedefi olan herkes için birebir ya da grup halinde gerçekleştirilen eğitimlerdir. Bu eğitimi alabilmek için öğrencilerimizin en az B2 seviyesinde dil yeterliliğine sahip olmaları gerekir.

English Pro olarak kişilere ve kurumlara profesyonel anlamda en etkili eğitim çözümlerini sunuyoruz.

Program Nasıl İşler?

English Pro olarak ilk aşamada işletmelerin veya eğitim almak isteyen kişilerin ihtiyaç analizini yapıyoruz. Bu doğrultuda en uygun eğitim programı oluşturuyoruz.

İşletmelerin ve çalışanların istekleri doğrultusunda grup veya birebir çalışmaları kendi kurumlarında ya da kurumumuzda gerçekleştiriyoruz. Tamamen kişiselleştirilmiş, amaca odaklanan program ile istenilen hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Alanında Uzman ve Sertifikalı Eğitmenler

English Pro olarak alanında uzman, yenilikçi, eğitimdeki gelişmeleri ve yeni yöntemleri yakından takip eden eğitmenlerle inovatif anlayışı benimsiyoruz. Kurumsal anlaşmalarla kurumlara özel fiyat avantajı sunuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field