İş İngilizcesi

‘İş İngilizcesi’ iş dünyasında gerekli olan dil becerileri kazanımını hedef alan bir yabancı dil programıdır. Program içeriği, sektörel bazda değişiklik gösterir. Varsa, genel İngilizce dil düzeyindeki eksikliklerin tamamlanması, akıcılık kazandırmanın yanı sıra her iş koluna özel terimler, sık kullanılan yapılar mesleki İngilizce programını oluşturur.

İş İngilizcesi, çok uluslu firmalarda çalışanlar, dış ticaret alanında görev alanlar, iş seyahatleri yapanlar, bankalarda veya bu tür kurum ve kuruluşlarda çalışma hedefi olan herkes için birebir ya da grup halinde gerçekleştirilen eğitimlerdir. Bu eğitimi alabilmek için öğrencilerimizin en az B2 seviyesinde dil yeterliliğine sahip olmaları gerekir.

English Pro olarak kişilere ve kurumlara profesyonel anlamda en etkili eğitim çözümlerini sunuyoruz.

Program Nasıl İşler?

English Pro olarak ilk aşamada işletmelerin veya eğitim almak isteyen kişilerin ihtiyaç analizini yapıyoruz. Bu doğrultuda en uygun eğitim programı oluşturuyoruz.

İşletmelerin ve çalışanların istekleri doğrultusunda grup veya birebir çalışmaları kendi kurumlarında ya da kurumumuzda gerçekleştiriyoruz. Tamamen kişiselleştirilmiş, amaca odaklanan program ile istenilen hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Alanında Uzman ve Sertifikalı Eğitmenler

English Pro olarak alanında uzman, yenilikçi, eğitimdeki gelişmeleri ve yeni yöntemleri yakından takip eden eğitmenlerle inovatif anlayışı benimsiyoruz. Kurumsal anlaşmalarla kurumlara özel fiyat avantajı sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman eğitmenlerimiz ile her düzey için İngilizce eğitimi sunuyoruz. Starter kuruna ihtiyaç duyan öğrencilerimize eğitim koordinatörümüz tarafından kişiye özel eğitim planı uygulanarak bire bir özel ders imkânı da sunulur.

Eğitim programlarına kaydolmak için web sayfamızda bulunan Kayıt Formu’nu doldurabilirsiniz. Daha sonra ekibimizden arkadaşlarımız tarafınıza ulaşım sağlayarak eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgilendirme yapacaktır. Karar verdiğiniz takdirde English PRO şubemize gelerek veya online olarak %10 indirim fırsatı ile dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

1+1, 3+1 ve 5+1 olmak üzere farklı eğitim programlarımız bulunuyor. Eğitim programlarımıza bağlı olarak ders saati farklılık gösterebilir. Aynı zamanda bu eğitim programlarımız ile ekstra İngilizce özel ders alabileceğiniz gibi konuşma kulüplerine de katılım sağlayabilirsiniz.

English Pro olarak Genel İngilizce Eğitimi sınıflarımız maksimum 12 kişiden oluşur. Bu sayede eğitmenlerimiz, her bir öğrenci ile özel olarak ilgilenebilir. İş İngilizcesi kursları, özel nitelikli sınıflardan oluşur. Özel kurs seçeneği ise eğitmenlerin bire bir ilgilendiği eğitim programımızdır. İngilizceyi etkin bir şekilde öğrenmeniz sağlanır.

English Pro Genel İngilizce Eğitimi; A1, A2, B1, B2, C1, C2 olmak üzere 6 kurluk programdan oluşur. Her kurda, ELP (Avrupa Dil Portfolyosu) kriterleri doğrultusunda öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi iletişim becerileri geliştirilir.

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field

Sizinle İletişime Geçelim