Almanca Eğitimi

English Pro, yenilikçi eğitim anlayışı ile Almanca öğrenme hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Profesyonel eğitim danışmanlarımız, uzman eğitmenlerimiz ile Almanca öğrenmek oldukça kolay. Almanca eğitim programlarımızda yüz yüze ve online eğitimlerle Almancada kalıcı bir dil edinimi sağlıyoruz.

Eğitim programlarımıza Almanca öğrenmek isteyen herkes katılabilir. Öğrencilerimizin Almanca öğrenme tercihlerine ve taleplerine göre Almanca eğitim programlarımız bulunmaktadır. Almanca eğitim programlarımız özel ders veya grup derslerinden oluşmaktadır. Genellikle özel ders şeklinde Almanca dil eğitimi veriyoruz. Grup dersi almak isteyen öğrencilerimize ise 5-6 kişilik sınıflarda eğitim veriyoruz.

Kişiye özel eğitim programı oluşturmadan önce öğrencilerimizin Almanca seviyelerini belirlemek amacıyla seviye tespit sınavı yapıyoruz. Seviye tespit sınavının ardından uzman eğitim danışmanlarımız eşliğinde kişiye özel bir Almanca eğitim programı oluşturuyoruz. Öğrencilerimizin belirledikleri hedefleri doğrultusunda kaliteli eğitim almalarını sağlıyoruz.

Almanca Özel Ders

Öğrencilerimizin hedef, tercih ve taleplerine göre Almanca eğitim programlarımız düzenlenmektedir. Öğrencilerimiz dört-beş kişilik gruplarla eğitim alabileceği gibi amaçlarına uygun olarak içeriği oluşturulmuş kişiselleştirilmiş özel ders programlarına dahil olabilirler. Esnek saat imkânı ile öğrencilerimizin istedikleri gün ve saatte eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

Çocuklar İçin Almanca

Çocuklar için Almanca programımızda 5-17 yaş gruplarındaki çocuk ve gençler için eğitim programı sunuyoruz. Çocuğunuzun küçük yaştan itibaren Almanca ile tanışmasını, eğlenceli ve interaktif eğitimlerle kalıcı bir öğrenim sağlıyoruz.

Almanca Aile Birleşimi Programı

Almanya’da aile birleşimini hedefleyenler Aile Birleşimi Vizesi ile Almanya’ya gidebilir. Eş durumu nedeniyle Almanya’ya yerleşecek kişilerin A1 seviyesinde Almanca bildiğinin vize başvurusu esnasında belgelenmesi gerekir.

Söz konusu eğitimler, Almanca aile birleşimi sınavında başarılı olmak isteyenlere yöneliktir. Almanca aile birleşim sınavı 4 bölümden oluşur. Okuma, konuşma, dinleme ve yazma becerilerinin ölçüldüğü sınavda başarılı olmak için 60 puan almak gerekir.

English Pro olarak Almanca dil eğitimi sırasında okuma, yazma, dinleme ve konuşma kazanımını elde eden çalışmalar yapıyoruz.

Almanya’da Çalışmak İsteyen Profesyonellere Özel Eğitim Programları

Kariyerine Almanya’da devam etmek isteyen kişilerin Almanya tarafından belirlenen dil seviyesine erişmeleri gerekmektedir. Uzman ve deneyimli kadromuzla hedeflerinize ulaşmanız için en güçlü yöntemleri ve materyalleri kullanarak kişiye özel programlar oluşturuyoruz. Ayrıca, eğitim süresi boyunca konsolosluk ve sınav sürecinde danışmanlık hizmeti sunuyor, tüm birikim ve tecrübemizle yanınızda oluyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman eğitmenlerimiz ile her düzey için İngilizce eğitimi sunuyoruz. Starter kuruna ihtiyaç duyan öğrencilerimize eğitim koordinatörümüz tarafından kişiye özel eğitim planı uygulanarak bire bir özel ders imkânı da sunulur.

Eğitim programlarına kaydolmak için web sayfamızda bulunan Kayıt Formu’nu doldurabilirsiniz. Daha sonra ekibimizden arkadaşlarımız tarafınıza ulaşım sağlayarak eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgilendirme yapacaktır. Karar verdiğiniz takdirde English PRO şubemize gelerek veya online olarak %10 indirim fırsatı ile dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

1+1, 3+1 ve 5+1 olmak üzere farklı eğitim programlarımız bulunuyor. Eğitim programlarımıza bağlı olarak ders saati farklılık gösterebilir. Aynı zamanda bu eğitim programlarımız ile ekstra İngilizce özel ders alabileceğiniz gibi konuşma kulüplerine de katılım sağlayabilirsiniz.

English Pro olarak Genel İngilizce Eğitimi sınıflarımız maksimum 12 kişiden oluşur. Bu sayede eğitmenlerimiz, her bir öğrenci ile özel olarak ilgilenebilir. İş İngilizcesi kursları, özel nitelikli sınıflardan oluşur. Özel kurs seçeneği ise eğitmenlerin bire bir ilgilendiği eğitim programımızdır. İngilizceyi etkin bir şekilde öğrenmeniz sağlanır.

English Pro Genel İngilizce Eğitimi; A1, A2, B1, B2, C1, C2 olmak üzere 6 kurluk programdan oluşur. Her kurda, ELP (Avrupa Dil Portfolyosu) kriterleri doğrultusunda öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi iletişim becerileri geliştirilir.

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field

Sizinle İletişime Geçelim