Neden English Pro?

Neden English Pro?

İngilizceyi hızlı, etkin, kalıcı bir şekilde en modern yöntemlerle öğrenmek ister misiniz? Öğrencilerimizin dil becerilerinin tüm hedef alanlarında gelişmesini sağlıyoruz. Kişiye özel program, nokta atışı, sonuç odaklı bir eğitim programı hazırlıyoruz. Başarı odaklı eğitim, etkin, verimli, interaktif, sürekli gelişimi hedefleyen bir eğitim programı oluşturuyoruz.  English Pro olarak öncü ve kaliteli eğitim anlayışı ile İngilizce öğrenimini kalıcı hale getiriyoruz. Uluslararası eğitim standartlarına uygun eğitim programı hazırlayarak öğrencilerimizin verimli ve etkin dil öğrenmelerini sağlıyoruz. Alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden oluşan ekibimiz ile İngilizce öğrenmek hem keyifli hem de oldukça kolay.

Uluslararası Standartlarda Eğitim

English Pro olarak uluslararası standartlarda farklı ve yenilikçi anlayışla İngilizce eğitimi veriyoruz. Klasik yöntemlerden farklı bir bakış açısıyla hareket ederek İngilizce öğrenimini sıkıcı olmaktan çıkarıyoruz. Sağlam temeller üzerine kurulmuş yenilikçi bir eğitim anlayışıyla hareket ediyoruz. Avrupa Dil Portfolyosu kriterleri doğrultusunda öğrencilerimizin dil becerilerinin her anlamda gelişmesini sağlayarak dil eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB Onaylı Sertifika veriyoruz.

Kişiye Özel Eğitim Programı

Özel ders veya birebir derslerimizde eğitmenimiz, öğrencimiz ve eğitim koordinatörümüz eşliğinde hedef ve ihtiyaçlar doğrultusunda kişiye özel program hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin program için belirledikleri süre, hedeflenen program aralığı ve öğrencilerimizin dil altyapısı gibi konuları göz önünde bulundurarak nokta atışı bir eğitim programı hazırlıyoruz.

Amacımız; tamamen öğrencilerimizin dil hedeflerine göre hazırlanan eğitim programları ile İngilizceyi hızlı ve pratik bir biçimde öğrenmelerini sağlamak.

Başarı Odaklı Eğitim

English Pro olarak öğrencilerimizin dil gelişimi için etkin, verimli, interaktif, inovatif, sürekli gelişimi hedefleyen eğitim planlarıyla başarıyı hedefliyoruz. Eğitim programlarımızda yüzde yüz başarı hedefi ile hareket ediyoruz. Başarı garantili eğitimi öğrencilerimizle buluşturuyoruz.

Sizinle İletişime Geçelim